Leben CS-300X(S) ολοκληρωμένος
Ολοκληρωμένος ενισχυτής λυχνίας 2Χ15W
Ασφαλής Συναλλαγή
Γρήγορη Παράδοση
Πολιτική Επιστροφών
O CS-300X(S) είναι χειροποίητος ολοκληρωμένος ενισχυτής φτιαγμένος με υλικά υψηλής ποιότητας εξ ολοκλήρου στην Ιαπωνία. Προσφέρει την γνήσια ηχητική ταυτότητα και το μοναδικό σχεδιαστικό στυλ Leben. Εξοπλισμένος με λυχνίες SOVTEK EL-84 γνωστές στους λάτρες για την υψηλή ποιότητα ήχου σε σχέση με το μικρό τους μέγεθος. Η υψηλή ευαισθησία εισόδου των EL84 δεν απαιτεί περίπλοκο κύκλωμα και μπορεί να δημιουργήσει σήμα εξόδου χαμηλής παραμόρφωσης. Εκτός από την ιδιαίτερη ποιότητα ήχου για την οποία η Leben είναι αναγνωρισμένη διεθνώς, προσφέρονται χρήσιμες λειτουργίες όπως: Είσοδος ταινίας και έξοδος εγγραφής, έλεγχο ισορροπίας καναλιών, επιλέξιμη έξοδο ηχείων/ακουστικών, διακόπτη ενίσχυσης μπάσων 0 +3dB + 5dB, διακόπτη προσαρμογής φορτίου εξόδου 4/6/8Ω στο πίσω μέρος.
| TUBES EQUIPPED | EL84(SOVTEK) X 4 12AX7A(Sovtek) X 2 |
|---|---|
| OUTPUT POWER | 15W X 2 |
| FREQUENCY RESPONSE | 15Hz - 100KHz (-2 dB) |
| DISTORTION | 0.7%(10W) |
| INPUT SENSITIVITY | 600mV |
| INPUT IMPEDANCE | 100K Ohms |
| OUTPUT IMPEDANCE | 4/6/8 Ohms (Selectable) |
| POWER CONSUMPTION | 82W |
| WEIGHT | 10.5 Kgs. |
| DIMENSIONS | 360 (W) X 270 (D) X 140 (H) mm |
| ATTACHMENT | Detachable AC Power Cable x 1 |
No customer reviews for the moment.