Leben CS-300F ολοκληρωμένος
Ολοκληρωμένος ενισχυτής 2Χ15W με λυχνίες JAN 6197
Ασφαλής Συναλλαγή
Γρήγορη Παράδοση
Πολιτική Επιστροφών
Ο CS-300F είναι εξοπλισμένος με την GE JAN-6197 που αναπτύχθηκε για χρήση σε υπολογιστές. Η Leben για πρώτη φορά στον κόσμο εφάρμοσε αυτή την λυχνία σε κύκλωμα ήχου. Αγόρασε αυτό τον τύπο πριν από πολλά χρόνια και αναζητούσε τον καλύτερο σχεδιασμό κυκλώματος για την καλύτερη απόδοση αυτής της καθαρής λυχνίας. Για το κύκλωμα οδήγησης χρησιμοποιήσε μία πολύ υψηλής ποιότητας λυχνία 17EW8 που φτιάχτηκε ειδικά για χρήση Hi-Fi από έναν μεγάλο Ιάπωνα κατασκευαστή ηλεκτρονικών. Ο ενισχυτής διαθέτει είσοδο ταινίας και έξοδο ηχογράφησης, έλεγχο ισορροπίας καναλιών, έξοδο ηχείων/ακουστικών με δυνατότητα επιλογής, διακόπτη ενίσχυσης μπάσων 0 +3dB + 5dB, διακόπτη προσαρμογής φορτίου εξόδου 4/6/8Ω στο πίσω μέρος.
| TUBES EQUIPPED | JAN-6197 (GE) X 4 17EW8(Hi-Fi) x 2 |
| OUTPUT POWER - Standard | 15W X 2 |
| FREQUENCY RESPONSE | 15Hz - 100KHz (-2 dB) |
| DISTORTION | 0.7%(10W) |
| INPUT SENSITIVITY | 600mV |
| INPUT IMPEDANCE | 100K Ohms. |
| OUTPUT IMPEDANCE | 4/6/8 Ohms (Selectable) |
| OUTPUT IMPEDANCE(Headphone) | 300 Ohms |
| POWER CONSUMPTION | 82W |
| WEIGHT | 10.5 Kgs. |
| DIMENSIONS | 360(W) X 270(D) X 140(H) mm |
| ATTACHMENT | Detachable AC Power Cable x 1 |
No customer reviews for the moment.