Leben CS-600X Ολοκληρωμένος
Oλοκληρωμένος ενισχυτής λυχνίας 2X32W
Ασφαλής Συναλλαγή
Γρήγορη Παράδοση
Πολιτική Επιστροφών
Ο CS-600X είναι η νέα έκδοση του μεγάλου ολοκληρωμένου ενισχυτή Leben. Σχεδιασμένος για να λειτουργεί με λυχνίες οδήγησης 12AU7A & 12BH7A που είναι σε μοντέρνα παραγωγή. Αυτοί οι δημοφιλείς τύποι συναντώνται συχνά και ως New Old Stock. Χειροποίητη κατασκευή στην Ιαπωνία με επιλεγμένα υλικά όπως όλα τα προϊόντα Leben. Οι μετασχηματιστές και τα τσοκ σχεδιάζονται και κατασκευάζονται επίσης εντός Leben.
Είναι ένας πολύ λειτουργικός ολοκληρωμένος ενισχυτής, διαθέτει είσοδο παράκαμψης προενισχυτή αλλά με ελεγχόμενη ένταση, διακόπτη σίγασης, έλεγχο ισορροπίας, διακόπτες ενίσχυσης μπάσων 0dB, 3dB, 5dB και αντιστροφής φάσης. Ο CS-600x παράγει πολύ περισσότερη ισχύ από τα μικρότερα μοντέλα σειράς 300. Διαθέτει εξαιρετικής ποιότητας ήχου έξοδο ακουστικών. Κάποιος μπορεί επίσης να χρησιμοποιήσει διάφορες λυχνίες εξόδου σε αυτόν. Στο εγχειρίδιο υπάρχει πίνακας με τους τύπους λυχνιών και τις κατάλληλες θέσεις των δυο εσωτερικών διακοπτών.
| TUBES EQUIPPED | (4) EL34EH, (Option 6L6WGC/5881) (2) 12AU7A (2) 12BH7A (1) 6CM3/6DN3 |
|---|---|
| OUTPUT POWER | 32W x 2 (6L6WGC/5881) at 1KHz. 28W x 2 (EL34/6CA7) at 1KHz. |
| FREQUENCY RESPONSE | 10Hz - 100KHz. (-0.1dB) |
| DISTORTION | 0.7%(10W) |
| INPUT SENSITIVITY | 900mV at 20W |
| OUTPUT IMPEDANCE | 4/6/8/16 Ohms (Selectable) |
| POWER CONSUMPTION | 195 W |
| WEIGHT | 22.5 Kg |
| DIMENSIONS | 450 (W) X 360 (D) X 142 (H) mm |
| ATTACHMENT | Detachable AC Power Cable x 1 |
No customer reviews for the moment.